Vyhledávání

Brigády

Úvodní strana / Sechov / Brigády
Příspěvek do diskuze
:
:
*Před odesláním vyplňte tento kód: 365
(slouží k ochraně proti komentářovému spamu
:
Všechny položky jou povinné

Velbloud (11.9.2017 15:07)

Sekce brigády je ukončena. Není potřeba sem psát, protože JJ můžu napsat sms a nebo zavolat ;). Ostatní asi nemají internet :).

JJ (28.6.2017 20:21)

... jasně, navrhni termín s časem a kdo si čas bude chtít najít, tak přijde. nejméně času mají ti, co nic nedělají ...můžeme to dělat postupně, co se udělá, to bude... jen mám strach, že sem nikdo nechodí...

Velbloud (26.6.2017 9:29)

Bílit přes týden by nebyl problém. Asi se ale budeme muset dohodnout tady přes stránky, protože mi teď asi dva týdny nevyjde pivo v kulturáku.

JJ (22.6.2017 21:05)

ok, potřebuju se domluvit cca týden předem, mám hodně aktivit ... navrhuju tento harmonogram: pivo, dohoda o termínu bílení, bílení, pak pivo, pivo ... pivo....... že tady ta debata ale žije... co? := ))))) jinak soboty na bílení je mi docela líto, viděl bych někdy v týdnu odpoledne - názor?

Velbloud (22.6.2017 18:44)

Tak to se můžeme dohodnout tak, že latě mám na starosti já a je to ;). Když už je mám pod pergolou :). Barvy na bílení jsou již v KD, tak se někdy dohodneme na společném bílení a pivu.

JJ (18.6.2017 19:44)

navrhuji, že si vezmu lavičky domů, rozdělám je, natřu litinové nohy. Až budou latě, natřu i latě. Až bude barva na bílení v KD, dej mi vědět, bílení mám rád ... pak si dám pivko :=))), zdar

Velbloud (18.6.2017 12:41)

Je potřeba se domluvit, jak a kdy budeme dělat tyto věci:

1) Úklid okolo přístřešku Vendelín (nebylo fér nechat vyřizovat Pepu záležitosti okolo přístřešku, když tam nikdo nechce uklízet, pak nepříjemnosti vyřizuje jenom on)

2) Broušení a natření laviček před kulturákem (latě jsou již z širších stran protažené, zbývá je odkůrovat, dobrousit a natřít, též zbrousit a natřít železné boky laviček)

3) Vybílit v kulturáku

Jelikož se nedokážeme dohodnout na společném termínu, bylo by fajn, kdyby jsme si práci rozdělili. Popřípadě čekám jakékoliv návrhy. Díky